Kurumsal
Biz Kimiz

Onlinedil.net, Arapcasozluk.net bir Onlinearabic.net kuruluşunun faaliyetleridir.

Arap Dili ve Edebiyatı dil bilimcileri olarak 2003 yılından beri Arapça dil eğitimi ve öğretimi alanında çalışmalar yapmaktadır. Bu alanda ihtiyaca yönelik dil öğretimi ile ilgili müfredatlar, sözlükler vb. içerikler geliştirmektedir.

13 yılı geçkin bir zamanda her seviyede binlerce kursiyerlerini mezun etmiş, Arapça dil becerilerini geliştirmiş, Arapçanın ülkemizde gelişmesine ve yaygınlık bulmasına imkan sağlamıştır.

Dilin olmazsa olmazı olan alanında ilk ve halihazırda da en kapsamlı, aynı zamanda her gün kelime dağarcığı geliştirilmekte olan Android Google Play (Telefon, Tablet), Apple Store (ios, iphone, ipad) mobil uygulamalarını
Türk – Arap dünyasına ücretsiz olarak hediye etmiştir.

Bu bağlamda Arapçaseverlerin her seviyede Arapça dil becerilerini günlük yaşamda ve her koşulda, süreklilikle geliştirebilmelerine imkan sağlamaktır.

Gayemiz ve mutluluğumuzdur!
Arapça dil becerilerinizin gelişmesine katkı sağlamak bize mutluluk vermektedir. Arzumuz odur ki tüm Arapçaseverler her yönüyle Arapça becerilerini geliştirebilmiş olsun, günlük yaşamın içerisinde gerek iş imkanı gerek edebiyat gerekse de kültürel vb. anlamda zevkle kullanabilmiş olsunlar.
 Merkez Kayaşehir Plaza C Blok Kat: 5 No: 62 Kayaşehir Mahallesi Başakşehir İstanbul     info@onlinedil.net