AÖF İlahiyat Sınav Merkezi Tercihi
AÖF İlahiyat Sınav Merkezi Tercihi
Sınav merkezi tercihi, sınav organizasyonu başladıktan sonra yapılırsa bir sonraki sınavlar için geçerli olur. Bu nedenle öğrenciler, sınav merkezi tercihi yaptırırken aşağıda verilen tarihleri ve açıklamaları göz önünde bulundurmalıdırlar.

SINAV MERKEZİ TERCİHİ SON TARİHLERİ

Sınav Türü: Güz Dönemi Ara
Son Tercih Tarihi: 11 Ekim 2016
Açıklama Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Sınav Türü: Güz Dönemi Dönem Sonu
Son Tercih Tarihi: 29 Kasım 2016
Açıklama: Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Sınav Türü: Bahar Dönemi Ara
Son Tercih Tarihi: 28 Şubat 2017
Açıklama: Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Sınav Türü: Bahar Dönemi Dönem Sonu
Son Tercih Tarihi: 18 Nisan 2017
Açıklama: Son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Öğrenciler; adres, büro ve sınav merkezi tercih işlemlerini Öğrenci Girişi bölümüne T.C. kimlik numarası ve şifresiyle giriş yaparak, AÖF bürolarından veya Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 hat) ve 444 10 26 numaralarını arayarak yaptırabilirler. 
 Merkez Kayaşehir Plaza C Blok Kat: 5 No: 62 Kayaşehir Mahallesi Başakşehir İstanbul     info@onlinedil.net