Gizlilik & Güvenlik
Gizlilik & Güvenlik

Bu sayfa yalnızca www.onlinedil.net sitesi üzerindeki işlemlerde izlenecek güvenlik ve gizlilik politikalarını belirtmektedir. Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin hızlanması amacı ile üyelik sistemi mevcuttur.

Üyelik sisteminde kullanıcılardan alınan bilgiler kullanıcıların izni olmadan hiçbir şekilde (yasal zorunluluklar dışında) www.onlinedil.net dışındaki 3. şahıs veya kişi ya da kurumlara verilmeyecektir. Üye, üyelik aşamasında doğru bilgileri girerek sağlıklı iletişimi temin etmeyi taahhüt eder. Kullanıcılarımız üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler.

Üyelik sistemimiz sayesinde içeriğimizin ve bu içeriğin yönetimi düzenlenmektedir. Ayrıca güvenlik nedeni ile işlemler sırasında işlem yapılan bilgisayara ve bağlantıya ait kaynaklar (tarayıcı, ip, v.b. bilgiler) kaydedilmektedir.

Kredi kartı işlemleri Türkiye Finans Katılım Bankası www.turkiyefinans.com.tr tarafından 3D Secure güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır ve kart bilgileri kesinlikle kaydedilmemektedir.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

3D Secure Nasıl İşler?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümünde gireceği şifre, banka tarafından doğrulanınca alışveriş işlemi tamamlanır.

Kredi kartı işlemlerinde SSL sertifikası kullanılmaktadır. 

Teslimat

  • Siparişim Gönderildikten Sonra Ne Zaman Elime Geçer ?
    Online Ders satışları Kredi Kartı/EFT/PTT-Posta Çeki/Havale ile yapılmaktadır. Kredi kartı onay verdiği, EFT/PTT-Posta Çeki/Havale işlemleri karşı tarafa ulaştığı andan itibaren dersleriniz aktif olacaktır. Ders kayıt işlemleri sonrası sistem tarafından verilen sipariş numarasının EFT/PTT-Posta Çeki/Havale işlemleri sırasında muhakkak açıklama bölümüne not düşülmesi gerekmektedir.
  • Ürünlerimin kargolanması 
    Sitemizde yapılan online dersler ile ilgili kargo gönderilmemektedir. Alışverişini tamamlayan kursiyelerimiz tercih ettikleri ders kayıt bilgileri online olarak e-posta adresine gönderilecektir.

  • Tüm üyelerimiz Arapça-Türkçe & Türkçe-Arapça Mobil (Android/Apple/ios) Sözlük uygulamasını mobil cihazlarına Google Play/Apple Store platformundan indirebilmektedir.
 Merkez Kayaşehir Plaza C Blok Kat: 5 No: 62 Kayaşehir Mahallesi Başakşehir İstanbul     info@onlinedil.net